KONST / Litografier / Färglitografi 10313112
nr 1031 3112
Färglitografi
signerad, New York, 74/350, motivet: 62x48
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 april 2016
kl 18:44:04
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)